Zaslání autorizovaného požadavku

Z SvetHostingu.cz
Verze z 19. 1. 2016, 14:41, kterou vytvořil Amissus (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pro některé úkony, které požadujete po naší technické podpoře, je potřeba Vaší autorizace*. K tomu slouží zaslání autorizovaného požadavku z administrace hostingu. Není například možné provést obnovu zálohy nebo smazání obsahu hostingu na základě jakékoliv žádosti po telefonu nebo zaslané e-mailem. Z tohoto důvodu je také nutné, abyste přihlašovací údaje k administraci hostingu měli uloženy na bezpečném místě s nastaveným silným heslem.

Pro zaslání autorizovaného požadavku se přihlašte přes hlavní stránku Světa Hostingu do administrace hostingu.
Použijte login a heslo zvolené při registraci hostingu. Pokud jste údaje zapomněli, můžete si na stejné stránce s využitím formuláře pro zapomenuté heslo níže tyto údaje obnovit. Více k obnově zapomenutých přihlašovacích údajů naleznete v často kladených otázkách.

Přihlášení do administrace hostingu

Jakmile se přihlásíte do administrace hostingu, v levém horním rohu si vyberte službu, resp. doménu, které se Váš požadavek týká a pokračujte v levém menu na položku "Autorizovaný požadavek".

Autorizovaný požadavek

Po rozkliknutí autorizovaného požadavku zadejte e-mail, na který požadujete odpověď technické podpory a vyberte z roletky oblast služeb, které se dotaz týká. Pokud máte problém s fakturací, vyberte například položku "fakturace". Do textového pole vepiště svůj dotaz nebo požadavek a klikněte na tlačítko "Odeslat". Naše technická podpora Vás bude kontaktovat hned, jak to bude možné.

Zaslání autorizovaného požadavku

Nahoru

Vysvětlivky:
*Autorizace znamená, že je nutné ověřit Vaši totožnost ve smyslu, že jste skutečným majitelem hostingové služby a máte právo s touto službou manipulovat. Bez patřičné autorizace by tak mohl například kdokoliv po telefonu zavolat, že si přeje smazat obsah Vaší domény.