Změna kontaktních údajů

Z SvetHostingu.cz
Verze z 21. 8. 2023, 14:54, kterou vytvořil Amissus (diskuse | příspěvky) (→‎Změna fakturačního období a měny fakturace)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Registrační kontakt, login a heslo

Registrační kontakt udává kontaktní údaje majitele hostingu, který na základě loginu, hesla, případně registrační e-mailové adresy může získat přístup do administrace hostingových služeb. Ke každému hostingovému účtu může být nastaven pouze jeden registrační kontakt. Jeden registrační kontakt může obsahovat více hostingových služeb.

Pokud potřebujete upravit registrační kontakt (kontakt majitele) hostingového účtu, přihlaste se nejprve do administrace hostingu na adrese https://svethostingu.cz/admin/. Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje k administraci, postupujte dle tohoto návodu. Pro změnu registračních údajů v administraci hostingu v levém menu klikněte na položku "Kontaktní údaje".

Položka "Kontaktní údaje"

Nyní můžete změnit login, heslo, registrační e-mail, jméno a příjmení majitele hostingu.
Pro provedení změny musíte vždy zadat současné heslo k příslušnému loginu. Můžete použít pouze takový login, který není již obsazen.

Změna registračních údajů

Nahoru

Fakturační kontakt

Fakturační údaje jsou uváděny v zálohových a řádných fakturách, které vám vystavujeme za poskytované služby a mohou se lišit od kontaktních údajů majitele hostingu. Fakturačních údajů můžete mít vytvořeno libovolné množství. K jednotlivým platbám je pak možno nastavovat různé fakturační údaje.

Při úpravě fakturačního kontaktu také volíte, jestli bude fakturace prováděna poštou + elektronicky nebo jen elektronicky.

Pokud potřebujete upravit fakturační údaje hostingového účtu, přihlaste se nejprve do administrace hostingu na adrese https://svethostingu.cz/admin/. Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje k administraci, postupujte dle tohoto návodu. Pro změnu fakturačních údajů v administraci hostingu v levém menu klikněte na položku "Kontaktní údaje".

Položka "Kontaktní údaje"

V sekci "Kontaktní údaje" pak máte možnost přiřazovat fakturační kontakty k jednotlivým hostingovým službám. Můžete fakturační kontakty upravovat, rušit a přidávat.

Změna fakturačních údajů

Nahoru

Změna fakturačního období a měny fakturace

V sekci "Kontaktní údaje" si na multihostingu můžete upravit také délku fakturačního období a měnu, ve které se bude fakturace provádět. Standardně je dostupná měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční fakturace.

Měna a délka fakturačního období"

Doménová jména

Informace ke změnám kontaktních údajů u doménových jmen najdete v kategorii Domény.

Nahoru